Rekuperacja Ciechanów

Zajmujemy się projektowaniem i montażem systemów wentylacji mechanicznej – rekuperacji. Usługi świadczymy w Ciechanowie i w okolicznych miejscowościach. Nasza oferta to całościowe podejście do sprawy związanej z funkcjonowaniem rekuperacji od fazy projektowania budynku, po sprawny montaż i ewentualny serwis. Warto zgłosić się do nas już na tym etapie, aby ustalić szczegóły i przygotować odpowiednio budynek.

rekuperacja Ciechanów

Rekuperacja Ciechanów – projektowanie i montaż.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Dziś każdy budynek może zostać zbudowany z dbałością późniejsze koszty ogrzewania. Chociaż sama rekuperacja nie jest elementem, który ciepło wytwarza, ale pozwala ona odzyskać ciepło z ogrzanego powietrza, które przy wentylacji grawitacyjnej (tradycyjnej) zostałoby bezpowrotnie utracone. Jednak największą zaletą wentylacji mechanicznej jest zagwarantowanie przyjaznych, zdrowych warunków życia dla mieszkańców. Osoby przebywające w domu wytwarzają dwutlenek węgla i wilgoć. Nadmiar tych gazów powinien być usuwany z pomieszczenia. Zużyte powietrze powinno być zamieniane na nowe.

Rekuperacja to przede wszystkim zdrowie, a w drugiej kolejności oszczędność. Tak winniśmy myśleć o wentylacji mechanicznej. Zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest tu na pierwszym miejscu. W wielu przypadkach nie zdajemy sobie sprawy z podwyższonego stężenia CO2, a przekroczenie zalecanych norm niestety negatywnie wpływa na nas mózg. Przekłada się to na gorszy sen, słaby odpoczynek, niski komfort życia.

Rekuperacja to rozwiązanie, nad którym każdy kto dziś buduje dom powinien się poważnie zastanowić. Różne są podejścia do projektowania systemów wentylacji. Nasza firma reprezentuje tutaj szkołę, w której system wentylacji mechanicznej powinien być dopasowany do domu, na który patrzymy jak na organizm. Nie tylko budynek z konkretną powierzchnią użytkową, ale przede wszystkim na funkcjonalność, na dopasowanie ilości świeżego powietrza do potrzeb domowników. Bazując na takich założeniach udaje nam się wykonać rekuperacje, która pracuje cicho, niejako w tle naszego życia.

W ofercie posiadamy różne rozwiązania kilku producentów. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie wykonać dobry system rekuperacji dla różnych obiektów. Czy to będzie mały domek, czy ogromna willa – znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla takich obiektów. Wykonujemy również systemy rekuperacji w obiektach już zamieszkałych. Aby uniknąć kosztownych przeróbek, można tutaj zastosować rekuperacje rozproszoną.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Warto zapamiętać:
Rekuperacja Ciechanów
GT.instal – nowoczesne instalacje
tel. 604 933 337

Kompleksowe podejście to właściwy projekt wentylacji, sprawny montaż, szybki i sprawny serwis.

Zadzwoń do nas