Rekuperacja Mrągowo

Rekuperacja czyli wentylacja mechaniczna z funkcją odzyskiwania ciepła to rozwiązanie cenione przez tych, którzy oczekują wysokiego komfortu mieszkania. Odzyskiwanie ciepła z wentylacji pozwala na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie przy jednoczesnym braku rezygnacji ze skutecznej wentylacji. Nasze usługi świadczymy na terenie Mrągowa i okolic. Instalacje rekuperacji wykonujemy od A do Z. Doradzamy również na etapie budowy domu.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

We współczesnym budownictwie stawiamy na energooszczędności budynków. Inwestujemy w szczelną stolarkę okienną i drzwiową. Wybieramy dobrej jakości izolacje ścian i poddaszy. To wszystko sprawa, że wentylacja tradycyjna, zwana grawitacyjną nie jest w stanie zaspokoić zapotrzebowania domowników na świeże powietrze.

Wzrasta również świadomość osób, które budują domy. Dostępność różnego rodzaju mierników (np. mierników zawartości CO2 czy wilgoci) sprawia, że zaczynamy dostrzegać problem jakości powietrza, którym oddychamy. W projektowaniu rekuperacji czy wentylacji dostrzega się teraz potrzebę dostarczenia 20-30 m3 powietrza dla osoby, która przebywa w pomieszczeniu. Chcemy taki komfort osiągać, a przy tradycyjnej wentylacji jest to bardzo trudne. Właśnie dlatego nowoczesne budownictwo stawia na to, aby mieć kontrolę nad wymianą powietrza w pomieszczeniach.

Zadzwoń do nas