Rekuperacja Ostrów Mazowiecka

Systemy wentylacji mechanicznej z funkcją odzysku ciepła czyli tzw. rekuperacja to cenione rozwiązanie dla domów jednorodzinnych. Jeśli stawiasz na energooszczędne rozwiązania i nie chcesz rezygnować z dobrej jakości powietrza w domu, to rekuperacja jest niezbędna. Wykonujemy montaż rekuperacji w Ostrowi Mazowieckiej oraz w okolicznych miejscowościach. Obsługujemy Klientów od A do Z. O zastosowaniu wentylacji mechanicznej warto pomyśleć już na etapie budowy domu.


Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Współczesne budynki oraz oczekiwania inwestorów sprawiają, że poszukuje się rozwiązań dających oszczędności w ogrzewaniu. Takim rozwiązaniem jest rekuperacja – system wentylacji mechanicznej z wymiennikiem ciepła. Sercem systemu rekuperacji jest rekuperator, ale nie można zapomnieć, że bez prawidłowej instalacji nie będzie on pracował poprawnie. Warto więc zgłosić się do nas już na etapie budowy domu, aby ustalić najważniejsze kwestie związane z montażem rekuperacji.

Jeżeli budują Państwo dom w Ostrowi Mazowieckiej lub w okolicach to warto skontaktować się z nami. Dojazd na tym terenie jest bezpłatny. Podczas pierwszego spotkania będziemy w stanie wskazać elementy, na które przy budowie trzeba zwrócić uwagę. Na bazie uzyskanych informacji, a także projektu budynku będziemy w stanie wykonać wstępną koncepcje systemu rekuperacji dla budynku, z uwzględnieniem ilości osób, które będą w nim przebywały.

Zadzwoń do nas