Rekuperacja Płońsk

Zajmujemy się projektowaniem i montażem systemów rekuperacji w domach jednorodzinnych. W Płońsku i okolicach oferujemy bezpłatny dojazd i szybki serwis techniczny. Zapraszamy do kontaktu osoby, które są na etapie budowy domu, aby zaplanować w odpowiedni sposób wentylacje mechaniczną.

Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem staje się powoli standardem w nowych domach. Oczywiście, cały czas jest ona pewnym luksusem, ale większa świadomość użytkowników powoduje to, że coraz więcej uwagi przykładamy do jakości życia.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Rekuperacja w domu mieszkalnym to przede wszystkim odzyskiwanie ciepła z wyciąganego powietrza. Jasne jest to, że człowiek oddychając zużywa powietrze i wytwarza dwutlenek węgla, wytwarza wilgoć. To właśnie system wentylacji mechanicznej wymienia powietrze w mieszkaniu. Dzięki takiej wentylacji możemy cieszyć się świeżym powietrzem, a jednocześnie nie tracić bezpowrotnie utraconego ciepła.

Ekonomiczny aspekt jest tutaj dość ważny, ale trzeba się również zgodzić z ekspertami, że zdrowie jest ważniejsze.


Jakość powietrza i zdrowie.

Dbając o zdrowie własne i swoich bliskich powinniśmy zainwestować w system rekuperacji. Trzeba uzmysłowić sobie, że czyste powietrze to przede wszystkim lepszy sen, lepsze skupienie dla naszych dzieci, przy odrabianiu lekcji. Świeże powietrze jest nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Jeżeli dodatkowo osiągniemy korzyści w postaci niższych rachunków za ogrzewanie to jest to kolejny argument za montażem wentylacji mechanicznej.

Montaż rekuperacji.

Rekuperacją zajmujemy się kompleksowo. Projektujemy systemy wentylacji dla domów w oparciu o projekt i informacje dotyczące ilości osób, dla których należy dostarczyć świeże powietrze. Warto zgłosić się do nas już na etapie budowy domu, albo nawet wcześniej, aby dopytać o szczegóły, właściwie zaprojektować instalacje.

Zadzwoń do nas