Rekuperacja Szczytno

Oferujemy systemy rekuperacji dla domów mieszkalnych. Zajmujemy się montażem wentylacji od projektu do uruchomienia, zapewniając również usługi serwisu rekuperacji. Działamy na terenie Szczytna i okolic, gdzie pomiary i konsultacje na budowie wykonujemy gratis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdą Państwo różne modele rekuperatorów i akcesoriów dodatkowych do instalacji.

Montaż rekuperacji Szczytno i okolice.

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem wentylacji mechanicznej z funkcją odzyskiwania ciepła, czyli z rekuperatorem to warto się do nas zgłosić już na etapie budowy domu, być może nawet na etapie projektowania. Będziemy mogli wówczas zaplanować trasy przebiegu rur od wentylacji tak, aby nie kolidowały z innymi instalacjami, a niektóre z nich dało się łatwo zabudować.

To na etapie projektowania rekuperacji ustalane są najważniejsze sprawy dotyczące systemu. Dobre zaplanowanie instalacji wentylacyjnej sprawia, że jej koszty są niższe, instalacja jest trwała i funkcjonuje zgodnie z założonym planem. Na etapie planowania ustalić warto miejsce montażu rekuperatora, przebieg tras instalacji oraz zaplanować umiejscowienie czerpni i wyrzutni. Osoby, które chcą skorzystać z bezpłatnej porady na ten temat mogą kontaktować się z nami przy pomocy adresu e-mail lub telefonicznie, pod numerem 604 933 337.

W ofercie posiadamy urządzenia czołowych producentów, którzy specjalizują się właśnie w produkcji rozwiązań wentylacyjnych. Sercem całego systemu jest rekuperator – możemy tutaj zaproponować wiele różnych modeli firm: WANAS, Renson, Alnor, Thessla Green. Jesteśmy w stanie dopasować urządzenie do oczekiwań inwestora, w różnych cenach.

Zadzwoń do nas