Rekuperacja Warszawa

Montaż systemów rekuperacji – posiadamy duże doświadczenie montażowe, zatrudniamy ludzi, znających nie tylko branżę wentylacji, ale także mających doświadczenie w instalacji hydraulicznej i elektrycznej. Takie podejście daje nam możliwość dopasowania się do warunków panujących w obiekcie i podczas budowy, pozwala unikać krytycznych kolizji, które mogą nieść ze sobą spore koszty i niedogodności.
Konsultacje dotyczące projektu rekuperacji wykonujemy bezpłatnie – na podstawie oględzin i wywiadu przygotowujemy ofertę na montaż rekuperacji.
Konsultacje można zamówić telefonicznie:
Warszawa i okolice – tel. 604 933 337.


Montaż rekuperacji Warszawa

Szukasz firmy, która sprawnie wykona montaż systemu wentylacji mechanicznej na etapie budowy domu? Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegóły, wykonać wstępny projekt i określić zapotrzebowanie na świeże powietrze. Planowanie najlepiej rozpocząć na etapie budowy domu, rzadziej udaje się przeprowadzić pełne konsultacje na etapie wykonywania projektu, chociaż coraz częściej już na tym etapie pozbywamy się kominów i planujemy rekuperacje.

Wykonujemy montaż rekuperacji także w budynkach, gdzie potrzebna jest wykonać otwory w stropach betonowych. Posiadamy własny sprzęt do otworów o różnych średnicach. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować naszą ofertę na montaż systemów rekuperacji do oczekiwań inwestora.

W ofercie posiadamy wiele różnych marek rekuperatorów, a także możliwość dopasowania elementów instalacji (skrzynek rozdzielczych) do potrzeb danego budynku, danej instalacji. Na etapie oględzin i pomiarów omawiamy możliwy przebieg tras kanałów wentylacji mechanicznej.

Rekuperacja Warszawa i okolice: 604 933 337.


Rekuperatory – Warszawa.

W instalacjach rekuperacji bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach, na rekuperatorach znanych marek, które specjalizują się typowo w produkcji tego typu urządzeń. Do popularnych rekuperatorów z naszej oferty należy rekuperatory WANAS, Renson, Alnor czy Thessla Green.

Szeroka oferta urządzeń pozwala nam oferować rozwiązania zarówno do mniejszych domów jednorodzinnych jak również do dużych willi, gdzie system wentylacji musi obsługiwać dużą ilość pomieszczeń.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie starając się wyjaśnić zasady wentylowania pomieszczeń. Wyznajemy zasadę, że rekuperacja jest dla ludzi i nawet niewielkie systemy wentylacji są lepsze niż wentylacja grawitacyjna, która niestety bywa zawodna.

Zadzwoń do nas