Rekuperacja Pułtusk

Zajmujemy się projektowaniem i montażem rekuperacji czyli systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Realizujemy zadania w Pułtusku i w okolicach, gdzie zapewniamy bezpłatny dojazd na miejsce, bezpłatne konsultacje na etapie budowy domu.

Jakość powietrza, którym oddychamy ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Przebywając w pomieszczeniach gdzie stężenie dwutlenku węgla jest wysokie niestety nasz organizm nie funkcjonuje prawidłowo.

Wentylacja mechaniczna.

Oddychanie nieświeżym powietrzem ma negatywny wpływ na cały organizm. Przy wysokim stężeniu dwutlenku węgla nasze dzieci będą miały większe kłopoty w nauce, a wszyscy mieszkańcy będą gorzej sypiać. Przeciętny człowiek zużywa ok. 20 – 30 m3 powietrza na godzinę. Proszę sobie wyobrazić jak szybko zużyjemy powietrze, zanieczyścimy je parą wodną i dwutlenkiem węgla w sypialni, która będzie miała np. 20 m2 powierzchni (40 – 50 m3 kubatury).

Dla wielu osób to właśnie sprawy związane z komfortem i zdrowiem są ważniejsze niż kwestie ekonomiczne przy montażu rekuperacji. Budowanie nowoczesnego budynku, domu energooszczędnego bez zadbania o jakość życia nie ma większego sensu. Rekuperacja właśnie daje nam ten komfort, że pomimo odpowiedniej wentylacji nie tracimy znacząco na kosztach ogrzewania.


Montaż rekuperacji.

Systemami rekuperacji zajmujemy się kompleksowo. Służymy poradami na etapie budowy czy remontu domu. Mogą Państwo liczyć na to, że nasz przedstawiciel omówi sprawy związane z projektowaniem i technikami montażu, aby dobrać odpowiedni system wentylacji do Państwa domu.

Zapraszamy do kontaktu:
GT.instal – Rekuperacja Pułtusk
tel. 604 933 337

Zadzwoń do nas